Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

UAB "DOMAVITA" jau daug metų atstovauja vienus geriausių Vokietijos bei Lenkijos gamintojus, bendradarbiaujme su Lietuvos įmonėmis.
Jūsų namų bei kitų objektų įrengimui importuojame bei tiekiame rinkai šių gamintojų produkciją:
* atstovaujame Vokietijos laminuotų grindų gamintojus HDM GmbH Elesgo® floor bei FALQUON® GmbH, kurie vieninteliai pasaulyje gamina ekologiškas laminuotas grindis naudojant išskirtinę technologiją - laminuotų grindų paviršius yra akrilinis su natūraliu mineralu korundu, sutvirtintas elektrono pluošto spinduliais ( EBC system ), be toksinių medžiagų - melamino, formaldehido, todėl tinka ir itin alergiškiems žmonėms. Tai puiki alternatyva natūralioms medinėms grindims. Platus kolekcijų, raštų asortimentas leidžia sukurti nuo natūralaus klasikinio iki modernaus, išskirtinio interjero. Taip pat naujos kartos vinilinės grindys pasirinktinai pagal poreikį - su keramine Nanocoat danga Cerastar arba The Wood - akriliniu paviršiumi bei trinto marmuro pagrindu.
Taip pat HDM GmbH Elesgo® asortimente siūlomas ir kokybiškas klasikinis laminatas grindims  su HDF plokšte be formaldehido   Purity.

* MPP - medžio plaušo lentelės luboms.
Itin platus lentelių luboms pasirinkimas tiek iš Vokietijos, tiek iš Lenkijos gamyklų.

* MPP - medžio plaušo lentelės sienoms, modernaus dizaino, aukštos kokybės plėvelė.